חדשותסטארטאפ ניישן

הראפר T-PAIN, טריו הפופ Cheat Code ואמן הטיקטוק JVKE ישתתפו באירוע של חברת ההייטק הישראלית Fiverr

אירוע המוזיקה הוירטואלי Now Playing יתקיים בין ה-30-31 במרץ, ויכלול הופעות, סדנאות ודיונים עם בכירי תעשיית המוזיקה ופרילנסרים מקהילת המוזיקה של Fiverr
ההרשמה חינם

Fiverr אינטרנשיונל בע”מ (NYSE: FVRR),  החברה שמשנה את הדרך בה העולם עובד יחד, מודיעה היום על אירוע המוזיקה הראשון שלה, Now Playing שיתקיים במשך יומיים, ב- 30 – 31 במרץ, אונליין. ההשתתפות -חינם. 

במסגרת האירוע, בכירות ובכירים מחברות מיוזיק-טק כדוגמת YouTube Music, Artlist, Musiio, Genius ו-SoundCloud יספרו לקהל המשתתפים על האופן בו התעשייה הזו מתנהלת:  כיצד אמנים צעירים מתגלים, איך מטפחים תדמית ייחודית, ומה הם הכלים החדשים ביותר בתעשיית המוזיקה, כל זאת במטרה לעזור למוזיקאים צעירים לפרוץ. 

באירוע יככבו הראפר האמריקאי T-Pain , זוכה שני פרסי גראמי ו”הזמר במסיכה”, אמן הטיקטוק JVKE, רק בן 21 וכבר עם 6.5 מיליון עוקבים וטריו הפופ Cheat Codes ששיתף פעולה עם דמי לובאטו, אד שירן וליטל מיקס.  בנוסף ישתתפו הדיג’יי המלזית Jovynn, היוטיובר המצליח קורט הוגו שניידר והיוצר Ayokay לצד מוזיקאיות ומוזיקאים מקהילת Fiverr. האמנים יספרו על דרכם המוזיקלית, על תהליכי היצירה שלהם, ועל הכלים המתקדמים שמסייעים להם ליצור. 

האירוע אמנם בחינם, אך במסגרת שיתוף הפעולה של Fiverr עם הצלב האדום האוקראיני, המשתתפים באירוע יוזמנו לתרום לצלב האדום האוקראיני ולתמוך במאמצי הסיוע לנפגעי המלחמה באוקראינה. 

גלי ארנון, סמנכ”לית השיווק של Fiverr: ״Fiverr הפכה למקום מפגש של מוזיקאים ועסקים, שמחפשים כישרונות מעולים. מטרת האירוע היא לתת לקהילת יוצרי המוזיקה של Fiverr, מפיקים, נגנים, תמלילנים, זמרים, ומלחינים הזדמנות ללמוד ולצמוח מקצועית, לשתף את היצירה שלהם עם העולם ולהיפגש עם בכירי התעשייה, עם מותגי על ומפרסמים גדולים.״

ברנט מסנג’ר, ראש הקהילה הגלובלית של Fiverr: ״ב-Fiverr צמחה קהילה גדולה של מוזיקאים מכל העולם וכן מאוקראינה, המטרה שלנו היא לעזור לכל יוצר להגשים את החלומות שלו, לממש את השאיפות שלו, לפתח את המותג שלו ולבנות את העסק של גם בזמנים כאלה.  אנחנו רואים באירוע הזדמנות לפתוח את הלב ולתרום לעם האוקראיני  ולכן נעודד את המשתתפים לתרום למטרה זו.״

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן