חדשות

הסוכנות לפיתוח עסקי של ברמודה ארגנה משלחת לישראל לפיתוח עסקי ממוקד טכנולוגיה

הסוכנות לפיתוח עסקי של ברמודה (BDA) ארגנה משלחת לפיתוח עסקי שתשתתף בפסגה העולמית של Insurtech Israel בתל אביב, בין התאריכים 4 עד 7 בספטמבר.

ה-BDA בחרה בישראל כיעד לפיתוח עסקי בשל מעמדה כמרכז עולמי של Insurtech, כמו גם בקרב מגזרי הטכנולוגיה וההון סיכון המשגשגים והמוכרים בעולם. לישראל יש למעלה מ-7,000 סטארט-אפים שמשכו כ-95 מיליארד דולר בהשקעות בין השנים 2013 ל-2023. מגזרים שמשכו באופן מסורתי את מירב ההשקעות כוללים אבטחת סייבר, בינה מלאכותית, מדטק וכן פינטק.

דיוויד הארט, מנכ”ל BDA אמר, “אנו מתכבדים להשתתף בפסגה העולמית של Insurtech Israel. ישראל מכונה לעתים קרובות ‘אומת הסטארט-אפ’, וה-BDA ארגן מספר פגישות לצורך פיתוח עסקי  בתל אביב, עם משתתפי שוק ברמודה פוטנציאליים בעלי ערך גבוה,  בשבוע הבא. כמו ברמודה, ישראל צברה מוניטין של טיפוח חדשנות ויזמות ואנו מצפים להזכיר ללקוחות פוטנציאליים מרכזיים בתל אביב, אודות המוניטין הכחול של ברמודה כמרכז של שירותים פיננסיים, במיוחד בתחומי הביטוח והטכנולוגיה, ולהדגיש שאנחנו מקום מצוין להרחיב בו את הפעילות בעת שהם מגדילים את העסק שלהם. ה-BDA שמחה לארגן משימת פיתוח עסקי זו לקידום העדיפות האסטרטגית לצורך ‘משיכת עסקים וקידום השקעות בברמודה’ של אסטרטגיית הפיתוח הכלכלי של ברמודה”.

קובי בנדלק, מנכ”ל Insurtech ישראל אמר: “אנו נרגשים לקבל את ה-BDA בתל אביב לקראת הפסגה העולמית של InsurTech Israel ואנו מצפים לעבוד יחד כדי להתרחב ולחזק את הקשר העסקי בין ברמודה לישראל”.

ג’ורג’ אליון, סגן מנהל פיקוח (ביטוח), מהרשות המוניטרית של ברמודה, ירצה גם הוא בפאנל בפסגה העולמית של Insurtech  בנושא “איזון בין חדשנות להגנת הצרכן: תפקידם של הרגולטורים בתעשיית ה-Insurtech״.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן