החל מהיום מערכת ההפעלה Windows 11 זמינה ברחבי העולם

מנכ"לית מיקרוסופט ישראל, רונית אטד. קרדיט: ענבל מרמרי

מערכת ההפעלה Windows מותקנת כיום על למעלה ממיליארד ו-300 מיליון מכשירים ברחבי העולם. השדרוג יהיה זמין בחינם למשתמשי Windows 10

מיקרוסופט מודיעה היום (ג’) על השקת מערכת ההפעלה – Windows 11, המציעה חוויית משתמש חדשה, נגישה, פשוטה וגמישה יותר. העיצוב החדש מציע למשתמשים חוויה רעננה, מודרנית ויפה יותר, תוך קידום פרודוקטיביות, יצירתיות וסדר.   

עולם העבודה והלמידה החדש דורש פלטפורמה בטוחה ומאובטחת המאפשרת ריבוי משימות ומעברים חלקים ללא מאמץ. Windows 11 זמינה בחינם החל מהיום 5 באוקטובר 2021. כאשר התמיכה ב- Windows 10 תימשך עד 14 באוקטובר 2025.  

רונית אטד, מנכ”לית מיקרוסופט ישראל: “שש שנים לאחר השקת מערכת עם עם מיליארד ו-300 מיליון משתמשים ברחבי העולם במערכת ההפעלה windows 10, היום אנחנו משיקים את הדור החדש של מערכות ההפעלה – Windows 11.

מערכת ההפעלה החדשה תואמת את אורח החיים הדיגיטלי שבו פלטפורמת העבודה במחשב מאפשרת התאמה אישית של שולחן העבודה, רציפות מלאה בכל מקום, מכל מכשיר, ממשק שהשימוש בו אינטואיטיבי ומשמש פלטפורמה לעבודה, למשחקים, לתקשורת וליצירה.

המערכת מושתתת על 3 עקרונות מרכזיים – מהירות נוחות והתאמה אישית ומעל הכל סקיוריטי ברמה הגבוהה ביותר שמותאם למודלי העבודה ההיברידיים.”

אטד הדגישה את הדברים שאמר מנכ”ל מיקרוסופט העולמית סאטיה נאדלה – ” As Satya said, “Windows is the stage for the world’s creation and the platform for platform creators”.

שחר אדיב, מנהל תחום ה-Consumer במיקרוסופט ישראל והדר לוקר-אדר, מנהלת תחום Microsoft365 ואבטחת מידע במיקרוסופט ישראל הציגו הבוקר באירוע השקת מערכת ההפעלה את עיקרי הפיצ’רים.  

הגברת הפרודוקטיביות, היצירתיות והנגישות באמצעות עיצוב

נגישות מתקדמת

הנגישות ב-Windows 11 פותחה על-ידי ולמען אנשים עם מגבלות, והיא הגרסה הנגישה ביותר של Windows. הגדרות הנגישות Ease for Access עברו עיצוב מחדש לשיפור הנגישות,   

עבודה היברידית  

מנתוני מיקרוסופט עולה כי תשעה מתוך עשרה מנהלים מצפים שהעבודה ההיברידית תימשך גם בעתיד . בתגובה לכך, מיקרוסופט מבצעת שיפורים במערכת ההפעלה כך שתאפשר לאנשים לעבוד וללמוד מכל מקום  

למידה היברידית  

על פי סקר YouGov שהוזמן על ידי מיקרוסופט, 82% מהמורים העידו  כי השנה האחרונה האיצה את קצב הטכנולוגיה בהוראה ובלמידה  

Gaming  

Microsoft Store  

מפתחים 

Microsoft Store תספק הזדמנות כלכלית עבור יוצרים ומפתחים  

Security​  

למידה ועבודה היברידית הגבירו את כמות איומי הסייבר. במזרח התיכון לבדו, בוצעו 2.57 מיליון התקפות פישינג בין אפריל ליוני 2020. פרצות נתונים ב-Mena הסתכמו בנזק מצטבר של 6.53 מיליון דולר  

מחשבים תואמים יזדקקו למעבד של 64 סיביות משלוש עד ארבע השנים האחרונות, זיכרון בנפח 4GB ונפח אחסון של 64GB.   

שיתוף פעולה עם Dell, HP, לנובו, סמסונג, Surface ואחרות מבטיח שמערכת ההפעלה Windows 11 תהיה זמינה ברוב המחשבים החדשים.   

משתמשים יוכלו לבדוק את הזכאות לשדרוג החל מ- 5 באוקטובר תחת הגדרות > עדכון ואבטחה > Windows Update.   

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.
Exit mobile version