חדשות

בנק ONE swiss פותח משרד בדובאי

בנק ONE Swiss  מרחיב את פעילותו ב-GCC ופותח באופן רשמי את המשרד בדובאי.

(ONE Swiss bank SA (ONE שמחה להודיע ​​כי רכישת (Falcon Private Wealth Ltd (FPW בוצעה בהצלחה ב-29 בנובמבר 2021. FPW היא כעת חברת בת של ONE ושמה שונה ל-ONE Swiss Private Wealth Ltd * (OSPW). ONE בחרה להודיע על כך כעת לאחר שהקדישה זמן להגדיר את המבנה המתאים לשילוב החברה.

OSPW מחויבת לשרת את לקוחותיה באזור המזרח התיכון ומחוץ לו מאז 2009. הודות לגודלה הקטן יחסית ולחשיבה הזריזה של הצוותים הרב-תחומיים והרב-תרבותיים שלה, היא מסוגלת לספק שירותי ניהול תיקים וייעוץ ייחודיים ושקופים ליחידים בעלי ערך נטו גבוה ולמשפחותיהם, למשרדים משפחתיים וגם לקוחות מוסדיים.

“האיחוד עם ONE מאפשר לנו להסתכל בביטחון אל העתיד. נמשיך לשרת את לקוחותינו באותה מסירות ומקצועיות, ולהציע להם את השירותים הטובים ביותר, לרבות גישה לשירותי הניהול הכמותי הקנייני ופורטפוליו ביטוח התיקים של ONE הניתנים מאז 1993 למשקיעים מוסדיים מהשורה הראשונה”, אומר זאפר חאן, מנכ”ל ONE Swiss Private Wealth Ltd.

המשרד הראשי של ONE ממוקם בז’נבה, שוויץ, ונסחר ב-SIX, הבורסה השוויצרית, והוא תוצאה של סדרה של מיזוגים מוצלחים. הבנק מציע שילוב של בנקאות מסורתית פרטית עם רוח יזמית במבנה ממוקד אנשים המציע שירותי ניהול נכסים וניהול עושר ללקוחות פרטיים ומוסדיים. עם משרדים בז’נבה, לוגאנו, ציריך וכעת דובאי, הבנק מנהל נכסים בעישור של כ-5 מיליארד פרנק שווייצרי.

המחויבות של ONE לאזור מהדהדת את האסטרטגיה של הבנק להרחיב את הנוכחות הבינלאומית שלו עם נגישות לשווקים צומחים במהירות. זה גם משקף את האמון שלו בצמיחה וביציבות הכלכלית של האזור, ובעתידה של איחוד האמירויות לשמש כמרכז אזורי ובינלאומי לשגשוג כלכלי והזדמנויות עסקיות כפי שמסביר גרגורי פנונה, מנכ”ל ONE Swiss bank: “נוכחות מקומית זו מקרבת אותנו אל הלקוחות שלנו במונחים של קרבה גיאוגרפית ותרבותית ועוזרים לנו לספק להם פתרונות השקעה בהתאמה אישית. אנחנו אחד מהבנקים הפרטיים השוויצרים הבודדים שמציעים ידע מעמיק בשוק הרווח הקבוע והמניות האזורי ומספקים גישה ישירה לשוק המניות של איחוד האמירויות ולהנפקות ציבוריות חדשות באזור עם מכשירי הלוואה של Lombard”.

יאן מרזק, יו”ר מועצת המנהלים של OSPW ושותף מנהל ב-M/HQ מוסיף: “אנו רואים דמיון ברור בערכים המגדירים את התעשיות הפיננסיות של שוויץ ודובאי: מצוינות, יציבות, דיסקרטיות ומקצועיות, אם להזכיר חלק מהם. ONE מונעת בידי אותם ערכים והרצון להשיג איזון הרמוני בין מסורת לחדשנות, והיא פועלת ללא לאות להציע חוויה חדשה בבנקאות הפרטית”.

* ONE Swiss Private Wealth היא חברה בינלאומית לניהול הון ונכסים שבסיסה במרכז הפיננסי הבינלאומי של דובאי (DIFC) הפועלת תחת רישיון 3c ומוסדרת על ידי הרשות לשירותים פיננסיים של דובאי (DFSA).

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן