חדשות

בכירה חדשה בביוטק הישראלי: שרון גור אריה תמונה ל-VP Value Creation ב-AION Labs

חברת AION Labs, סטודיו לפיתוח סטארט-אפים בתחום התרופות והביוטק, מודיעה על מינויה של שרון גור אריה לתפקיד VP Value Creation. במסגרת תפקידה, שרון תהיה אחראית על שיתופי הפעולה של החברה עם מדענים וחוקרים מכל העולם וחיבורם לקהילת הסטארט-אפ הישראלית במטרה להתמודד עם אתגרי המחקר והפיתוח החשובים ביותר בתחום הטמעת בינה מלאכותית בעולם ייצור התרופות.

לפני כן, שרון הובילה את השותפויות הגלובליות של Startup Nation Central בתחומי הבריאות והפארמה, תוך עבודה בשיתוף פעולה הדוק עם חברות Fortune 500 ו-Global 1000, כמו גם עם משקיעים גלובליים, כדי לזהות וליצור הזדמנויות עסקיות חדשות באקוסיסטם החדשנות הישראלי. בנוסף, שרון היא אחת מהמייסדים והמייסדות של קהילת החדשנות הישראלית בתחום הפארמה, המשתפת כיום פעולה עם מובילי חדשנות מ-20 חברות תרופות בעלות שם עולמי, במטרה לחזק את הקשר בין חברות התרופות ובין קהילת הסטארט-אפ הישראלית, תוך טיפוח קהילת ביוטק מקומית וחזקה.

לפני תפקידה ב-Startup Nation Central, שימשה שרון כמנהלת לקוחות בינלאומיים ב-Healthcare Israel, יחידה שהוקמה על ידי משרד הבריאות לשיתופי פעולה בין ממשלות וגופים בינלאומיים בתחום הבריאות (G2G).

שרון בוגרת תואר שני במנהל עסקים בהצטיינות, עם התמחות באסטרטגיה מהאוניברסיטה העברית בירושלים, וכן תואר ראשון במנהל עסקים ויחסים בינלאומיים. בנוסף, סיימה את תוכנית החדשנות של הפקולטה למנהל עסקים באוניברסיטת אוקספורד.

מתי גיל, מנכ”ל AION Labs“אנו מאחלים לשרון הצלחה רבה בתפקידה החדש ושמחים על הצטרפותה ל-AION Labs. אני בטוח שהניסיון העשיר של שרון בעבודה עם ארגונים גדולים בתחום ההיי טק וביו טק ובאקוסיסטם הישראלי יסייע לנו להרחיב את שיתופי הפעולה שלנו, ולהגדיל את מעגל היזמים והמדענים שאנו עובדים איתם כיום, תוך תמיכה בהשגת המטרה שלשמה קמנו: הטמעת הטכנולוגיות המתקדמות ביותר מעולם הבינה המלאכותית בתחום הפארמה, במטרה לפתח תרופות חכמות ויעילות יותר עבור מטופלים בכל רחבי העולם

שרון גור אריה, VP Value Creation ב-AION Labs“אני שמחה להצטרף ל-AION Labs ולקחת חלק במהפכה הבאה בתחום טכנולוגיות הבריאות והרפואה. פיתוח תרופות הוא תהליך מורכב שדורש משאבים רבים וידע מקצועי רחב ממקורות ושונים. המפתח להתגברות על האתגרים הטכנולוגיים והמדעיים שעומדים בדרך ליצירת תרופות חכמות יותר הוא יצירת שיתופי פעולה פוריים והדוקים בין גופי ממשל, חברות הפארמה, קהילת הסטארט-אפ והקהילה המדעית. אני מצפה לעבוד ולקדם את שיתופי הפעולה האלו עבור החברה ועבור תעשיית הביוטק הישראלית בכלל”.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן