חדשות

אקסיליון משתתפת בכנס Smart City Expo 2021 שנערך בברצלונה

לדברי עמי ברלב,  יו”ר החברה: ״ה כנס בברצלונה, מהווה לאחת הבמות המרכזיות בעולם בתחום התחבורה החכמה. הכנס יצר פלטפורמה איכותית לזיהוי שווקי פעילות פוטנציאליים עבור אקסיליון, היכרות עם שותפים אסטרטגיים אפשריים, תוך הצגת טכנולוגיית החברה באופן מפורט וחזותי.

בימים אלו החברה ממשיכה לעבוד בקצב גבוה על קידום הפיתוח הטכנולוגי, במקביל לביצוע פיילוטים וזיהוי אפשרויות לפיילוטים נוספים אשר יהוו קרקע לקידום תהליכי הפיתוח העסקי של אקסיליון. במקביל הנהלת החברה עומלת על קידום ראשוני של שיתופי פעולה עסקיים עם שחקנים מובילים בתחום.״

חברת אקסיליון תחבורה חכמה בע״מ המפתחת ומוכרת פתרון לעומסים במרכזי הערים בעזרת מערכת מבוססת טכנולוגיה ייחודית בשילוב עם בינה מלאכותית (AI),  הציגה  בכנס בברצלונה  את הארכיטקטורה הפתוחה של התאום הדיגיטלי אשר כוללת זרימת המידע אל ומן התאום הדיגיטלית, מטרת האריכטקטורה היא לתמוך בשיתופי פעולה נרחבים עם שותפים אסטרטגים. כמו כן החברה הציגה ויזואליזציה של התאום הדיגיטלי, וממשק משתמש אשר מדמה תהליכי אופטימיזציה של צירי תנועה דינמיים ברחבי העיר ברצלונה.

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

קריאה נוספת
Close
Back to top button
דילוג לתוכן