חדשות

אוניברסיטת אוקספורד ובית ההשקעות “גלובלנט” ערכו קורס ל-40 מומחים ישראלים

כ-40 אנשי מקצוע מהארץ נסעו לעיר אוקספורד באנגליה, על מנת להשתתף בקורס של 3 ימים, שארגן צוות המנהלים של חברת “גלובלנט” בישראל ובאנגליה. 

הקורס עסק בתורת ההשקעות האלטרנטיביות, בהתאם למתודות העבודה האקדמיות העדכניות ביותר. בין הנושאים שנדונו בקורס: “הבנת שפת השווקים הפרטיים” (Private Equity), אסטרטגיות הערכת שווי נכסי נדל”ן, מינוף ומכירה של נדל”ן, מבט חדש על מבנים פיננסים, כגון: חשבונות IRA, השקעות בעולם הבריאות, מגה טרנדים בעולם ההון הפרטי, הערכת השקעות חלופיות – הון פרטי, חוב פרטי, קרנות גידור ונדל”ן – וזיהוי האלמנטים המגדירים שלהן, כגון: גודל, סיכון ונזילות, פיתוח האמון והיכולת להעריך אפשרויות השקעה פוטנציאליות ולמקסם את ערך תיקי ההשקעות, השקעה באשראי בר קיימא לאבטחת תיק ההשקעות, אסטרטגיות לבחירת השקעות חלופיות ועוד.

כנס אוניברסיטת אוקספורד גלובלנט, צילום: גלובלנט

פרופ’ לודוביץ פליפו, חוקר ומומחה עולמי מבית הספר SAID, באוניברסיטת אוקספורד, כותב רב מכר “הון פרטי בעירום” היה בין מרצי הקורס.

דן דוברי, יור בית ההשקעות “גלובלנט” אמר: היה כיף לארח את הקבוצה המדהימה והמוכשרת של אנשי מקצוע באנגליה ובאוניברסיטה. זה רק התחלה רצון שלנו לשתף את השוק ואנשי המקצוע בידע הצבור שלנו, במטרה לעזור לאזרחי ישראל לחיות חיים של ביטחון וכבוד. בכוונתנו לערוך קורס נוסף במאי ב-2022″. 

דר בועז ברק, מהמרצים בסמינר ההשקעות של גלובלנט הוסיף: “כאקדמאי עם דוקטורט מאוניבסיטת קיימברידג’ באנגליה, היתה לי זכות ענקית להיות שותף לעשייה המבורכת. “בונארט” שותפה אסטרטגית של “גלובלנט” וחולקת גם חזון וערכים משותפים עמה. הסמינר היה הצלחה ענקית וכל מי שהשתתף יצא חזרה לשגרה עם ארגז כלים רחב יותר, שאיתו ניתן יהיה לשרת את אזרחי ישראל טוב יותר. זה סמינר חשוב ביותר באבולוציה של המקצוע שלנו”.

אוהד ויגמן, מנכל בית ההשקעות גלובלנט סיכם: “תודה לצוות שלנו שארגנו את האירוע באופן מושלם ותודה למשתתפים, שכל אחד מהם מהווה השראה לתעשייה. זכינו לשילוב של אנשי מקצוע ותיקים ודור צעיר נלהב ומקצועי, ולכולם יחד היה כיף אמיתי. אני כבר מתגעגע אליהם”. 

הנתונים, המידע, הדעות והתחזיות המתפרסמות באתר זה מסופקים כשרות לגולשים. אין לראות בהם המלצה או תחליף לשיקול דעתו העצמאי של הקורא, או הצעה או שיווק השקעות או ייעוץ השקעות – בין באופן כללי ובין בהתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל קורא – לרכישה ו/או ביצוע השקעות ו/או פעולות או עסקאות כלשהן. במידע עלולות ליפול טעויות ועשויים לחול בו שינויי שוק ושינויים אחרים. כמו כן עלולות להתגלות סטיות בין התחזיות המובאות בסקירה זו לתוצאות בפועל. לכותב עשוי להיות עניין אישי במאמר זה, לרבות החזקה ו/או ביצוע עסקה עבור עצמו ו/או עבור אחרים בניירות ערך ו/או במוצרים פיננסיים אחרים הנזכרים במסמך זה. הכותב עשוי להימצא בניגוד עניינים. בלומר אינה מתחייבת להודיע לקוראים בדרך כלשהי על שינויים כאמור, מראש או בדיעבד. בלומר לא תהיה אחראית בכל צורה שהיא לנזק או הפסד שיגרמו משימוש במאמר/ראיון זה, אם יגרמו, ואינה מתחייבת כי שימוש במידע זה עשוי ליצור רווחים בידי המשתמש.

כתבות דומות

Back to top button
דילוג לתוכן